bg image

Home Ps


IV BIEG DOBCZYCKI

16 lipiec 2017

DYSTANS 10KM

BIEG ULICZNY

Rejestracja

Program zawodów

Niedziela 16 VII 2017

  • godz. 07:00 – otwarcie Biura Zawodów
  • godz. 09:00 – zakończenie przyjmowania zgłoszeń
  • godz. 09:30 – start biegu
  • godz. ~11:15 – oficjalne zakończenie zawodów

Opłata startowa

Opłatę startową należy dokonać przelewem do dnia 9 lipca 2017 roku. Po tym czasie opłatę startową można uiścić jedynie gotówką w biurze zawodów w dniu biegu

  • do dnia 28.02.2017 – 39 zł
  • do dnia 16.04.2017 – 49 zł
  • do dnia 09.07.2017 – 59 zł
  • w dniu zawodów – 70 zł – gotówką w Biurze Zawodów

Regulamin biegu
Zasady ogólne biegów organizowanych przez DKB

Imię*

Nazwisko*

Data urodzenia (RRRR-MM-DD)*

Płeć*

Miejscowość*

Klub

Adres email*

Telefon*

Rozmiar koszulki*


Akceptuję regulamin biegu*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm)*

Lista startowa

Numer startowy
Nazwisko
Imię
Miejscowość
Klub
9
MICHALIK
ZYGMUNT
podłęże
8
Jasiński
Piotr
Nowa Huta
Nowa Huta Team
7
Kosałka
Elżbieta
Wola Knyszyńska
63
Tomaśko
Mateusz
Brzączowice
Dobczycki Klub Biegacza
62
Kaleta
Aleksandra
Myślenice
61
ŻUK
Wojciech
Kraków
60
Gomółka
Agata
Kraków
6
Kiszka
Michał
Czechówka
59
Mikołajczyk
Piotr
Będzin
TKKF Czeladz
58
Nesteruk
Bartosz
Kraków
Eskadra Kraków
57
Żmigrodzki
Ryszard
Słomniki
56
Cora
Jarosław
Koźmice Wielkie
Pega Runners
55
Micał
Łukasz
Kraków
54
Jeżak
Joanna
Kraków
Nowa Huta Team
53
Dańda
Anna
Stojowice
52
Radzik
Robert
Biała Niżna
51
Blanik
Marek
Radlin
Radlin
50
Filip
andrzej
Bestwina
biegam bo biegam
5
Kowalski
Michał
Olkusz
49
Kamil
Bojko
Myślenice
OT Halniak Myślenice
48
Bzowska
Ida
Dobczyce
47
Baster
Aleksandra
Kraków
46
Kukliński
Jakub
Kraków
45
Rozwadowski
Jacek
Sieraków
44
Olczak
Janusz
Warszawa
43
Karbowska
Beata
Kraków
42
Danel
Magdalena
Kraków
NEED FOR SPEED
41
Rejewska
Eliza
kraków
NAUKA BIEGA
40
Boguta
Beata
Kraków
4
Płatek
Grzegorz
DOBCZYCE
39
Pasieka
Grzegorz
Dobczyce
38
Chrząszcz
Paweł
Kraków
NAUKA BIEGA
37
Różycka
Agnieszka
Kraków
NAUKA BIEGA
36
Malacz
Maciej
Kraków
5.00 plus/km
35
Kofin
Maciej
Ochojno
Ochajo Run Team
34
ZAWALSKI
MACIEJ
Zabierzów
33
Malina
TOMASZ
Kraków
32
Majka
Tomasz
Kraków
Reverse Flash
31
Kopta
Jerzy
Kraków
Cwałujące Dziadki
30
Piekarska-Najbart
Alicja
Krakow
Nauka Biega
3
Motłoch
Piotr
Kraków
29
Rapacz
Karol
Lubień
28
Chanek
Robert
Dobczyce
27
Wąsik
Rafał
Kraków
#KronikiBiegowe
26
MUSIAŁ
Witold
Kraków
All for body
25
MUSIAŁ
Anna
Kraków
Solne Miasto
24
dziedziniewicz
waldemar
KRAKÓW
ITMBW Kraków
23
dziedzinieiwcz
agnieszka
KRAKÓW
ITMBW Kraków
22
Kaim
Antoni
Myślenice
21
GAUDYN
ADAM
KWACZAŁA
WATAHA
20
Kotarski
Wiesław
Police
TKKF TYTAN POLICE
2
Kwiatkowski
Jakub
Kraków
GT TEAM
19
Malewski
Zygmunt
Bochnia
18
Florek
Michał
Kraków
jw 2771
17
Kaganek
Krzysztof
Kraków
16
Kośmider
Joanna
Dobczyce
15
Janiszewski
Marcin
Kraków
14
Mercuri
Domenico
Krakow
Atos Running Team
13
MATOGA
MAREK
Siepraw
12
Skowronek
Maciej
Myślenice
Radio Kraków
11
JAMKA
Wiesław
SKAWINA
Optima Skawina
10
Vallejo
Eduardo
Kraków
JacekBiega Running Team
1
Czernecki
Adam
Myślenice
TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
Banachowska
Joanna
Skawina
Baran
Wojtek
Zabawa
OKNOPLAST
Baster
Aleksandra
Kraków
bednarz
ireneusz
poznan
Betlej
Hubert
Kraków
Eskadra Kraków
Biernat-Baran
Iwona
Zakliczyn
Bukowczan
Marian
Oświęcim
Zadyszka Oświęcim
Bulka
Artur
Kraków
KKB Dystans
Dudek
Bartosz
Dobczyce
ROZBIEGANE DOBCZYCE
Duracz
Daniel
Żerosławice
Dyrek
Marcin
Kraków
Dzieciuchowicz
Katarzyna
Kraków
Dzieciuchowicz
Michał
Kraków
Dzikowski
Jozef
Tymowa
BKB Vickoria Brzesko
Gawron
Janusz
Limanowa
Brygada Beskidów
Gęborek
Dominika
Kraków
Nowa Huta Team
GÓRNIK
IRENEUSZ
RYDUŁTOWY
Gołębiewski
Marcin
Warszawa
Grabka
Stanisław
Kraków
Grochal
Rafał
Kraków
Grochala
Magdalena
Kraków
HOLEWA
Grzegorz
WIELICZKA
CR516134OSS HEROES
Holewa
Grzegorz
wieliczka
CROSS HEROES
Janicki
Witold
Myślenice
Jura
Maciej
Nowy Sącz
ITMBW Kraków
Kaczmarczyk
Marta
Kraków
Kokoszka
Marcin
Bochnia
Korona
Miłosz
Kraków
bez klubu
Korus
Magdalena
Borzęta
RIDERS & RUNNERS TEAM Stajnia Przylesie Borzęta
Kołdras
Joanna
Kraków
Kołdras
Witold
Kraków
kłos
adam
chobot
Leszczyński
Michał
Kraków
Zakrzowiec Team Challenge
Machała
Kamil
Wólka Ogryzkowa
Przeworska Grupa Biegowa
MAJ
MIROSŁAW
BIELSKO-BIAŁA
KAREL2
Majewski
Łukasz
Kraków
Markowicz
Szymon
Krosno
Małecka
Katarzyna
Skrzyszów
Endorfina
Moląg
Mateusz
Rudawa
Zabierzów Biega MOSUR Rudawa
Moskal
Krzysztof
Biertowice
Murzyn
Krystyna
Lipnik
Dobczycki Klub Biegacza
Nikobenko
Ivan
Kraków
Nauka Biega
Nowotny
Marian
Damienice
Niepołomice Biegają
Ohirko
Adam
Kraków
Nauka Biega
Ohirko
Ola
Kraków
Nauka Biega
Ożóg
Marcin
Skarżysko-Kamienna
STS Skarżysko-Kamienna
Pasiowiec
Marcin
Olkusz
Olkusz Sakwa Team
Pawlik
Maciej
Brzezna
SKDM
Pernal
Matylda
Kraków
Piekarska-Najbart
Alicja
Krakow
Nauka Biega
Polak
Katarzyna
Brzezie
Ptak
Tomasz
Dobczyce
Eskadra Kraków
Rojek
Maciej
Kraków
Husaria Race Team
Różak
Stanisław
Wołowice
Skowronek
Maciej
Myślenice
Radio Kraków
Stasik
Iwona
Kraków
Sułkowski
Rafał
Limanowa
Sułkowski
Rafał
Limanowa
Szubrycht
Bartosz
Kraków
Szwarnóg
Jolanta
Dobczyce
-
Słowik
Daniel
Żabno
Wcisło
Michał
Kraków
Wielanowski
Bartłomiej
Kielce
TrzyRazyW
Wnuk
Mirosław
Kraków
Masa krytyczna
Wojciechowska
Małgorzata
Kraków
Nauka Biega
Wojciechowski
Marcin
Kraków
Nauka Biega
Wojtyca
Rafal
Polanka
Woźniak
Barbara
Zagórze
KS Limanowa Forrest
Wystub
Kinga
Kraków
Żaba
Roman
Dobczyce
Żądło
Dariusz
Myślenice
TKKF Uklejna Myślenice
Zielonka
Robert
Chrzanów
Motomaster
Żmuda
Grzegorz
Brzączowice
Łyko
Izydor
Stalowa Wola
RUN&FUN&SKS

Bieg dla dzieci

Rejestracja na bieg dla dzieci

Regulamin biegu dla dzieci (PDF)

Karta zgłoszenia osoby niepełnoletniej (PDF)

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny
Lista startowaLista startowa
Formularz rejestracyjny:

*wymagane

Dane dziecka

Nazwisko *

Imię*

Miejscowość

Klub / szkoła

Data urodzenia* (rrrr-mm-dd)

Płeć*
DziewczynaChłopak

Kontakt do opiekuna

E-mail*

Numer telefonu*


Akceptuję regulamin*

Lista startowa:

 

Trasa

Biuro zawodów

Biuro zawodów mieści się w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym. Do Państwa dyspozycji są szatnie, prysznice, stołówka i depozyt. Na zewnątrz znajduje się nowoczesny plac zabaw, idealny dla Państwa pociech. Adres: Szkolna 43, 32-410 Dobczyce

KLIKNIJ TUTAJ ABY OTWORZYĆ GOOGLE MAPS

Kontakt

Jeśli szukanych informacji nie ma na stronie, proszę śmiało kontaktować się z nami.